Záruka kvality a bezpečnosti – to sú plastové okná Salamander

V súčasnej dobe nájdete na trhu s plastovými oknami veľké množstvo výrobcov a distribútorov, ktorí ponúkajú širokú škálu plastových okien, ktoré sa od seba odlišujú nielen dizajnom a farbou, ale aj materiálom a použitou technológiou. Ak však nechcete prísť o pohodlie, energetickú účinnosť a kvalitu, môžete si vybrať plastové okná, ktoré pravidelne obsadzujú prvé priečky v prieskumoch spokojnosti zákazníkov. Pýtate sa, ktoré sú to tie okná, pri ktorých už nemusíte robiť kompromisy medzi estetickou a funkčnou stránkou? Sú to plastové okná Salamander.

Okná Salamander sa už dlhšiu dobu tešia veľkému záujmu zo strany zákazníkov a to najmä kvôli kvalitným a komplexným riešeniam, ktoré ponúkajú.  Okná Salamander ponúkajú okrem plastových systémov série RI LINE aj hliníkové, drevohliníkové a drevené okenné systémy. Tento typ okien dlhodobo vyvoláva u zákazníkoch spokojnosť, a to aj z toho dôvodu, že výrobca zaručuje pri každom jednom okne kvalitné nielen okenné systémy, ale aj doplnkové výrobky. Mnohí z nás ocenia aj skutočnosť, že spoločnosť Salamander vie transparentne dokladovať použité materiály certifikátom pôvodu výroby. Každý zákazník bude spokojný aj s komplexnosťou dodávky, keďže kvalitné plastové okná môžete kombinovať aj so špeciálnou vonkajšou a vnútornou tieniacou technikou, či garážovými bránami.

Okná Salamander sa môžu pochváliť vysokými štandardmi v oblasti kvality. Výhodami týchto okien je aj vynikajúca odolnosť voči poveternostným podmienkam či teplotným zmenám. Prednosťou každého okna značky Salamander je aj bezpečnostná funkčnosť, stabilita, dlhodobá životnosť a odolnosť voči trvalému zaťaženiu. Nespochybniteľným plusom okien Salamander je aj skutočnosť, že technológie použité pri výrobe sú šetrné voči životnému prostrediu a teda myslia aj na budúce generácie.